AcceSnake

AcceSnake (S60 3rd) 2.1

Klasyczny Wąż, czyli Snake pomyka w Nokia N95 i innych

Zalety

  • Klon gry Wąż czyli Snake

Wady

  • Może stać się monotonna
  • Słaba grafika

Dobry
7

AcceSnake to darmowa gra zręcznościowa, inspirowana klasykiem gatunku Snake. Jeśli Wąż (Snake) zaprzątał Twoją uwagę w czasach największej jego popularności, może zechcesz odświeżyć sobie zręczność manualną w telefonie Nokia.

Darmowy AcceSnake wykorzystuje wbudowany w telefonie akcelerometr. Pochylając telefon w różne strony możesz precyzyjnie sterować gadem, pożerającym rozsiane po planszy jabłka. Zasady są podobne jak w oryginalnym Snake, należny unikać zderzenia ze ścianami ogradzającymi plansze. Zderzenie kończy się utrata życia. Modyfikację zasad stanowi możliwość przejścia po własnym ogonie. Ciekawostką jest to, że autor użył jedynie telefonu Nokia N95 do stworzenia AcceSnake.

Jeśli Two telefon Nokia nie jest wyposażony w akcelerometr, możesz grać tradycyjnie, za pomocą klawiatury numerycznej w telefonie Nokia N95 i innych modelach pracujących pod kontrolą systemu Symbian.

AcceSnake to klon gry Wąż, znanej również jako Snake, dla telefonu N95 i innych. Niezbyt dopracowana grafika nie umniejsza radości płynącej z krążenia po planszy i zjadania soczystych jabłek.

AcceSnake

Download

AcceSnake (S60 3rd) 2.1

Opinie użytkowników o AcceSnake